Nejbližší koncerty

Viz sekce
KONCERTY

více...

Kytary.cz

Klip SIGNÁL

Nový klip Cítím

Kde koupit SIGNÁL

Seznam kamenných prodejen, kde koupíte SIGNÁL 
ZDE

více...

Volná místa :)
aneb Bariéra v JT:)

volna prac mista
I vy se můžete podílet na fungování Jaksi Taksi, podívejte se, koho právě hledáme...

více...

Squarre                                                                      Album Signál  ( 2011 ) - cena za nákup alba a stažení 99,- Kč

Pokud nás chcete podpořit i zakoupením naší hudby, máte nyní dvě možnosti.

1.Objednat si klasické CD přes náš email. Výhodou CD je stále kvalitnější zvuk oproti mp3 přehrávačům, taky jej můžete použít jako dárek a přeci jenom máte něco fyzického v ruce. Pokud objednáváte CD přes náš e-shop, CD obdržíte klasickou poštou na dobírku.

2.Zakoupením alba v klasické podobě a zároveň stažením alba z internetu pomocí placené SMS za 99,- Kč. Za cenu 99,- korun si zakoupíte klasické CD, které si můžete vyzvednout na jakémkoli našem koncertě po předložení smsky s Vaším kódem.
Zároveň získáváte album okamžitě v mp3 podobě. Protože někteří z vás nepoužívají CD přehrávače a poslouchají hudbu pouze z mp3 přehrávačů, připravili jsme pro vás možnost legálně si stáhnout hudbu z našich stránek. Zvolili jsme snad hodně příznivou cenu. Chtěli jsme nabídnout možnost těm, kteří nechtějí platit moc, ale přesto by nás chtěli podpořit a poslat nějakou tu korunu přímo kapele.
Proto jsme zvolili cenu 99,- Kč. Myslíme, že je to adekvátní cena, pokud se někdo rozhoduje mezi tím, zda si stáhne soubor z internetu, bude muset věnovat čas hledání, nemá jistotu kvality souboru nebo navíc může stáhnout spolu s albem nějakého trojského koně a pod a mezi tím, že si za stovečku stáhne soubor hned, bez virů a ještě podpoří kapelu.
Stahovani desky

Proces stahování je jednoduchý:

a) Napíšete do příslušného pole své telefonní číslo a potvrdíte
b) Pošlete sms ve tvaru JAKSI na udané telefonní číslo
c) Počkáte až vám přijde smska a v tu chvíli můžete stahovat

K dispozici je i infolinka, kdyby měl někdo problém. Zároveň je potřeba myslet na to, že můžete mít zablokované služby posílání premiových sms, takže toto už si musíte vykomunikovat s operátorem, aby vám tyto služby povolil.


Tak příjemný poslech a dobrou chuť v konzumaci naší muziky.Facebook, Youtube

Odkazy na oficiální FB a kanál kapelního videa na Youtube
KLIKNI NA IKONUYoutrube ikona


Bandzone

více...

Partneři

Stáhni si SIGNÁL

Foto

Press   |   Band   |   © 2014 Jaksi Taksi - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.