Klub

Klub

Náš klub je v podstatě seznam lidí, kteří chtějí dostávat aktuální informace o důležitých změnách v kapele ( nový videoklip, nové turné, nová deska ).

Pro fanoušky je to jednoduché v tom, že dostanou informaci na svůj email ( vždy bez příloh a obrázků !!! ).

Důvod založení tohoto klubu je jednoduchý. Se vznikem Facebooku jsme si všichni mysleli, že díky zalajkování stránky budeme vždy dostávat informace od námi oblíbené stránky. Facebook je ale obchodní společnost, a tak po té, co přiměl většinu kapel nashromáždit velký počet fanoušků na své stránky oznámil, že informace nebude posílat všem, ale pouze 20% - ntům náhodně vybraných fanoušků. ( U obchodních společností jsou to 4% ).

Takže nejaktuálnější a 100% informace dostanete vždy z našeho emailu.

Žádný údaj není povinný, s informacemi se nebude obchodovat ani poskytovat třetím stranám, jde jen o vaše pohodlí a jistotu, že o zásadních informacích se vždy dozvíte včas a pohodlně.

Předpokládáme, že více jak 10 emailů ročně nikdy nepošleme a pokud by to někoho obtežovalo, kdykoli se samozřejmě může odhlásit.:)

Pokud bude čas a bude se mít o to kdo starat, je možné, že v budoucnu budou pro členy různé výhody, soutěže atd.Stačí Tvůj email

Se zasláním emailu nevzniká žádný závazek

Do klubu lze kdykoli vstoupit a zároveň kdykoli se vystoupit - odhlásit se od zasílání novinek
( stačí zaslat email na náš kontakt )

 Povinný údaj
 Nepovinné
 Nepovinné
      Nepovinné
      Nepovinné