Podzimní turné 2021.
Na podzim jsme měli vyrazit na velké turné po klubech a kulturních domech s našimi kamarády z kapely zakázanÝovoce, na kterém jsme měli opožděně propagovat naši poslední desku Egoland. Turné se několikrát odkládalo kvůli covidu, a tak jsme neustále čekali na vhodnou dobu, kdy budou povolené vnitřní akce. Nyní to vypadá, že vnitřní akce povolené budou ( alespoň do parlamentních voleb ), ale po dlouhých a neveselých diskusích uvnitř kapely jsme došli k názoru, že pro nás je ještě stále příliš brzy na to, abychom každý víkend hráli ve vnitřních prostorech klubů a kulturních domů. Necítili bychom se radostně, protože obavy z nákazy nás, našich blízkých i našich fanoušků tu budou v průběhu celého podzimu - ať už reálné, nebo živené ze stran nejrůznějších zájmových skupin.
Proto do konce tohoto roku odehrajeme pouze dva koncerty, závěrečné pražské finále z několikrát přerušeného turné s kapelou Harlej a vánoční koncert pod širým nebem v Havířově. Chceme, aby hudba pro nás zůstala zábavou a místem potkávání lidí bez jakýchkoli omezení.
Víme, že se setkáme s nejrůznějšími reakcemi a předem je všechny přijímáme, ať už budou pozitivní, nebo negativní. Každý má právo na svůj názor a v době, kdy se ani samotní odborníci neshodnou na jednotném postoji ke covidu, nedovolíme si ani my hodnotit správnost, nebo nesprávnost názorů.
Naši kamarádi ze zakázanÝovoce ale ponesou pochodeň rock´n´rollu dál a po menších změnách v termínech se můžete těšit na jejich koncerty, kde představí i oni svou novou desku.
Děkujeme všem za pochopení, pořadatelům, promotérům, všem kapelám, které nás na poslední chvíli nahradí a všem přejeme, aby se koncerty povedly, všichni zúčastnění si užili skvělou muziku a zábavu a všem přejeme, aby zůstali v pohodě a zdraví. Sledujte profil zakázanÝovoce, držíme všem pěsti!