Tady budeme čas od času uveřejňovat to, co se na něktěrých stránkách nazývá "Volná místa" či "Kariéra v XY".
V podstatě vše co v JT vzniká je závislé na našich známých či lidech, kteří nám nabídli svou pomoc přes webovky, telefony či jinak. Mnoho těch, kteří nám nabízeli pomoc jsme museli odmítnout, protože jsme pro ně jednoduše neměli v tu chvíli uplatnění a mezitím kontakt někam zmizel pod nánosem času:). A mnozí z vás, které známé a potkáváme u piva, vína či kofoly:o) umí věci, na které nepřijde ve večerních hodinách řeč. Proto tato sekce.


GRAFIK - TVORBA BANNERŮ NA WEB
Hledáme někoho kdo umí vytvářet bannery na web. S novou deskou budeme něco podobného vytvářet a po té, co jsme je vytvářeli doma na koleni a často s vařeným kolenem na talíři u toho, byli bychom rádi, kdyby se toho ujal někdo, komu to nebude trvat půl roku jako nám:)
Kontakt přes email:  jaksitaksi@seznam.cz


GRAFIK - TISKOVINY
Pokud někdo umí grafiku, včetně předtiskových, tiskových a všemožných příprav, nemá co dělat a chtěl by nám pomoci při výrobě našich tiskovin, bookletu a dalších věcí, může se ozvat, nejlépe na náš email. Pokud přidá odkazy na nějaké již realizované věci, jedině dobře.
Kontakt přes email:  jaksitaksi@seznam.cz


PRODEJCE MERCHANDISE
Jak si mnozí z vás všimli, na koncertech máme většinou takový stánek, stolek, nebo někdy jen papírovou krabici, kde prodáváme naše CD, trika, mikiny a další záležitosti. Naše kamarádka, která se nám o toto starala se začala věnovat rodinnému životu ( přejeme hodně štěstí ) a tak hledáme někoho, koho by bavilo jezdit s náma na koncerty, starat se o tyto záležitosti, vracet se někdy kolem 4:00 ráno z koncertů domů unavený a zničený :)))
Ideální je místo bydliště Praha nebo okolí, kvůli dopravě a dostupnosti.
Kontakt přes email:  jaksitaksi@seznam.cz

 

Pokud někdo umí něco, o čem tady nepíšeme a myslí, že by nás to mohlo zajímat a kapele pomoci, pište rovněž na náš email, třeba jsme zapomněli na něco, co potřebujem.
(nemáme tím na mysli pojišťováky, finanční poradce, nabídky půjčení peněz a 150% úroky a pod ) :)